Hromadná poptávka ubytování (nutno vyplnit také vrchní část formuláře = termín pobytu + další Vámi požadovaná kritéria na pobyt)

Počet vyhovujících objeků: 0
Zadejte prosím co nejpřesnější kritéria, aby Vás nekontaktovalo příliš mnoho Ubytovatelů.
Zobrazit objekty, vyhovující zadání...

Proč jsme nejlevnější

Proč jsme nejlevnější

Proč ubytovatelé prezentují právě u nás ?

Váš specialista na chaty a chalupy www.cs-chalupy.cz  a apartmány a penziony www.cs-ubytovani.cz

Proč najdete na našem portálu ty nejnižší možné ceny ubytování na trhu v ČR i na Slovensku? U nás si můžete snadno ověřit a vyzkoušet to, co jiní obvykle jen slibují:

1) Pokud si u nás vybíráte objekt pro Váš pobyt, vždy komunikujete přímo s majitelem objektu. Vaše rezervace jde vždy přímo majiteli bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Tedy žádné provize cestovkám nebo jiným zprostředkovatelům neplatíte Vy ani majitel objektu.

2) Každý majitel objektu zaplatí pouze 1 x ročně minimální poplatek za umístění své internetové prezentace na tento portál a pak už jen dostává veškeré rezervace napřímo. Každý majitel objektu sám vytváří obsah své prezentace včetně cen za ubytování. Pokud dá majitel nějakou akci nebo slevu, tak přímo Vám klientům, ne slevovému portálu nebo jinému zprostředkovateli, který by tuto slevu beztak zahrnul hlavně do své marže.

3) Všechny ostatní modely na trhu fungují na provizi minimálně ve výši 15 až 30% z každého jednotlivého pobytu, setkali jsme se však i s provizí 50% bohužel... Ano všechny cestovky, zprostředkovatelé, slevové portály, zahraniční portály atd., všechny tyto jiné formy prodeje služeb ubytování "prodražují" Váš pobyt o minimálně takovouto částku z každého sjednaného termínu a pobytu, přesně o tuto částku ZDE u nás ušetříte !

4) Někdo by nyní mohl namítnout..."No jo, ale cena není všechno - důležitá je také přece kvalita...". Ano, děkuji a souhlasím. Dovolím si neskromně tvrdit: jsme profesionálové, na trhu fungujeme více jak 20 let a jsme zvyklí pracovat velmi tvrdě. Výsledkem je naše KNOW HOW, díky kterému na nejmodernějších www (uživatelsky přívětivé a moderní stránky) obsloužíme stovky a tisíce klientů. Tam kde jiní obslouží se srovnatelnými náklady desítky, my obsloužíme stovky klientů, tam kde jiní obslouží stovky, my obsloužíme tisíce klientů. Hlavně díky této synergii můžeme Vám, našim klientům nabídnout tyto jedinečné, levné a přitom velmi kvalitní služby. Objekty prezentované na našich www se zobrazují vždy na předních pozicích těch nejvýznamějších internetových vyhledávačů (Seznam.cz, Google atd.). Součástí našich služeb jsou detailní statistiky, cizojazyčné mutace, tématické stránky (Silvestr, bazény apod.), recenze reálných klientů a další standardy v oboru ubytování včetně responzivní úpravy všech našich www, tedy optimalizace pro mobilní zařízení. Poctivě jsme představili co a jak u nás funguje, hodnotit výsledky naší práce již musí jiní... Račte vstoupit a vyzkoušejte, jste vítáni...

Děkuji za pozornost

S úctou manažer a provozovatel portálu Petr Fix, tel. +420 604 430 150, email: info@cs-ubytovani.cz

Apartmány, penziony a hotely v České a Slovenské republice
Telefon: +420 604 430 150, +420 731 535 546
E-mail: info@cs-ubytovani.cz

created by SYMPACT

TipPobyt.cz

Pronájem chaty a chalupy, Chaty a chalupy s bazénem, Silvestr chaty chalupy, Píďák, Svět na netu

Přidat NOVÝ OBJEKT + Služby a CENÍK

Máme něco zlepšit?

Napište správci portálu...